ELEKTROMAGNETICKÉ DVEŘE

ELEKTROMAGNETICKÉ DVEŘE

NABÍDKA PRO BYTOVÁ DRUŽSTVA-SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ - DEFINITIVNÍ REŠENÍ VSTUPŮ DO BYTOVÝCH DOMŮ

Po zkušenostech vycházejících z dlouholeté spolupráce s bytovými družstvy, certifikovanými zkušebnami (CSI,PAVUS..) a poznatky získanými z vlastní výroby a servisů AL a ocelových dveří přicházíme s řešením které eliminuje a řeší problémy vstupních dveří s velkou frekvencí pohybu.


 • Co jsou elektromagnetické dveře

  Vstupní dveře v al. nebo ocel. provedení s revoluční koncepcí postrádající jakékoliv mechanické komponenty, přidržení v zárubni zajištuje dvojice el. magnetů (obsluze stačí k ovládání přiložit čip a uchopit madlo).

 • Co přináší elektromagnetické dveře

  BEZÚDRŽBOVOST magnetické dveře neobsahují mechanické prvky - pouze kontaktní plochy, odpadají jakékoliv servisy (zámky, vložky, kování)

  BEZPEČÍ – přídržná síla min.6000N (600kg) zajistí spolehlivé zajištění dveří proti pokusům o neoprávněné vniknutí - dveře jsou při každém dovření zamknuty. Veškeré ovládací prvky v antivandal provedení a chráněny proti poškození

  KONTROLA VSTUPU – průchod dveřmi pomocí kontaktního čipu, každý čip adresný, informace o průchodu možno ukládat. Odpadá nekontrolované množení klíčů u klíč. služeb, nahrávani popř.mazání čipu zajistuje pouze pověřená osoba v součinnosti s námi.

  JEDNODUCHOST OBSLUHY – uživatelsky příjemné ovládání pomocí čipů zvenku a výstupních tlačítek zevnitř umístěných v ergonomicky výhodných místech zjednodušuje manipulaci s dveřmi starším osobám, invalidům a dětem. Díky přídržné sile elektromagnetů je minimalizován nárok na zavírač, dveře se lehčeji otevírají.

  ÚSPORA – absencí mechanických součástek odpadají naklady na zameč. servis, klíčove služby (čipy možno neomezeně nahravat), spotřeba el.proudu je pouhých 0.6W ! - spotřeba srovnatelná se standartním el. zámkem

 • Proč objednat u nás a co můžem nabídnout...?

  • vlastní vývoj,výroba - servis, prodloužená záruka 10let
  • komplexní realizace vstupu (demontáž, montáž, zednické zapravení, oživení systému, proškolení obsluhy)
  • nejlepší cenově dostupné řešení při použití značkových komponentů a kvalit. materiálů (madla, krytí nerez, cnc opracování použ.dílů)
  • systém možno adaptovat i na stávající ocelové popř. al.dveře za výhodných fin. podmínek (zavolejte si pro vypracování nabídky)

 • FOTOGALERIE


  VIDEO